Nasze gospodarstwo agroturystyczne

jest położone na skraju miasta, w pełnej izolacji od strefy miejskiej, panuje tu prawdziwa rodzinna atmosfera. Nasi goście znajdą tu ciszę i spokój. Urokliwe położenie sprzyja zachowaniu prywatności naszym gościom podczas organizowanych przez nas uroczystości. Gospodarstwo Wrzosowy Tartak położone jest w pobliżu zabytkowego parku, w sąsiedztwie naturalnych zbiorników wodnych. Z okien naszego hotelu rozciąga się widok na pobliski las.

Nasze gospodarstwo agroturystyczne opiera się na pracy całej rodziny. Każdy z nas dokłada wszelkich starań by nasi goście czuli się u nas jak długo oczekiwana rodzina. Do każdej organizowanej przez nas imprezy podchodzimy indywidualnie, z zapałem, z uwzględnieniem potrzeb i preferencji naszych klientów.

Nasi goście mogą spróbować specjałów tradycyjnej kuchni oraz produktów regionalnych. Współpracujemy z producentami żywności ekologicznej i regionalnej. Proponujemy naszym gościom jedynie produkty sprawdzone, pochodzące z naszego regionu, który słynie z bogactw runa leśnego okolicznych borów.

© Copyright 2015 Wrzosowy Tartak. Design by BLACK HORSE | www.blho.pl